377 Unit vs Range
We don’t decide in Ranges. We decide in Units. Our decision is made based on what Unit it’s in. No matter where in the Range the price is. Because of costs, we had to charge $34 for Jodhpurs. So we charged $39 because it’s in the $30 Unit. Again, because people decide in Units, not inside … Read more